МЕНЮ
x
Послуги адвоката у Києві.

Адвокат Київ

Компанія «Капітал Груп» готова надати Вам професійні послуги адвоката з глибокими знаннями і багаторічною практикою українського Законодавства. Підписавши з нами договір, Ми гарантуємо Вам чесність, відповідальність, конфіденційність, виконання своєї роботи в обговорені терміни!

Адвокат нашої компанії проконсультує Вас з усіх юридичних питань. Допоможе Вам уникнути судовий розгляд. Адвокат вивчить Вашу ситуацію, що склалася з правової позиції. Аналізуючи судову практику нашої країни, надасть вам консультацію, посилаючись на законодавчу базу. У правовому висновку адвоката будуть вказані ризики і шанс на вирішення конфліктної ситуації. Адвокат дасть відповідь на питання, які мучать Вас:

Адвокат в Києві напише позовну заяву, підготує всі необхідні документи, подасть документ до суду будь-якої інстанції, представить Ваші інтереси в судовому засіданні.

Володіючи різнобічною юридичною практикою, адвокат доведе вашу справу до кінця.

Адвокат спеціалізується в наступних судових справах:

Знаючи всі тонкощі господарської діяльності, Адвокат нашої компанії готовий допомогти Вам у складанні юридичних документів, договорів, в юридичному супроводі Вашого підприємства та ін.

Адвокат по вашому запиту проведе консультацію, напише позовну заяву, а також підготує всі необхідні документи для суду.

Вартість послуг адвоката розраховується індивідуально, залежно від складності справи і часу роботи витраченого нашим фахівцем.

Вартість послуг
1 година роботи адвоката от 1000 грн.
Консультації від 700 грн.
Ведення справи в одній інстанції від 6000 грн.
Представництво в суді від 1000 грн.
Виїзд на затримання від 1000 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи