МЕНЮ
x

Адвокат у сімейних справах. Сімейні спори. Адвокат по сімейним спорам.

Адвокат у сімейних справах

Сімейні суперечки за категорією справ однозначно одні з найпопулярніших, але тим не менш, як показує практика, найбільш неприємні. По різні сторони виступають члени сім'ї, які живуть або жили під одним прізвищем і "дахом".

У даній категорії справ адвокат по сімейних спорах повинен виконувати обов'язки як юриста, так і психолога. Тяжкість справ підкріплюється у більшості випадків стресовій ситуації між сторонами. Головним у такій ситуації для юриста буде знайти оптимальний шлях для якнайшвидшого вирішення спору між членами сім'ї, щоб уникнути і розгортання конфлікту в майбутньому.

Наші юристи мають значний досвід у врегулюванні сімейних спорів, а саме з приводу:

Складна процедура яка передбачає в себе підготовку та збір відповідних документів для подачі їх до суду, знаходження аргументів для спокійного врегулювання справи між подружжям. Якщо ж один з подружжя мав явний намір для одруження і після шлюбу відмовляється від сімейного життя, шлюб слід визнати недійсним, що тягне за собою важкий процес доказування.

Тяжкість даної категорії справ бачиться у встановленні належності майна кожному з подружжя, одна з найважчих процедур в сімейному праві, так як всі зазвичай закінчується конфліктом між членами сім'ї.

Якщо було подано заяву до суду на розлучення і у вас залишаються неповнолітні діти, ми допоможемо вам з написанням позовної заяви про стягнення аліментів для врегулювання справи судом.

Процес який несе за собою серйозні правові наслідки у вигляді позбавлення прав на батьківство одного з подружжя у разі неналежного виконання батьківських обов'язків, встановлених сімейним кодексом України.

Нерідкі випадки, коли виникають ситуації, коли для отримання аліментів потрібно встановити факт батьківства або ж навпаки уникнути несприятливих наслідків і оспорити батьківство, в цьому випадку краще звернутися до фахівців нашої компанії для отримання належної консультації.

Сімейний адвокат поставиться до Вашої справи з розумінням і професіоналізмом!

Вартість послуг
1 година работи адвоката від 1000 грн.
Консультації від 700 грн.
Ведення справи в одній інстанції від 6000 грн.
Представництво у суді від 1000 грн.

В послуги адвоката по сімейних справах також входять:

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи