МЕНЮ
x
Адвокат по господарським справам

Адвокат по господарським справам

Господарські спори це різновид суперечок які виникають у ході здійснення підприємницької діяльності суб'єктами господарювання.

Для належного і своєчасного вирішення спору потрібно звернутися до фахівця в даній сфері якомога швидше. Адвокат по господарських справах збереже Ваше підприємство від негативних наслідків та економічної точки зору, економлячи Ваш час! Господарські спори вимагають наявності відповідних правових знань та високий рівень професіоналізму.

Вирішення господарських спорів можливо у двох напрямках:

Досудове врегулювання спорів має метою уникнення судового розгляду справи, шляхом знаходження компромісу між боржником і кредитором, в найкоротші терміни вирішити спірні питання з приводу яких виник конфлікт для збереження партнерський відносин між компаніями і насамперед для економії часу, нервів, і підтримку іміджу вашої фірми.

Вчасно звернувшись в нашу компанію, наші юристи допоможуть вам знайти відповіді на компромісні питання, провести і підготувати переговори, юридично грамотно оформити претензію до боржника. Даний метод в результаті дозволить запобігти розгляду справи в суді.

Якщо ж спір не вдається врегулювати вищевказаним способом - справу слід передавати до суду.

Найпопулярніші причини, з нашої практики, для подання позовної заяви та документів до господарського суду:

Кращим варіантом в даній ситуації буде звернення до професійних юристів, які знають і володіють усіма тонкощами судового процесу. Звичайно можна найняти на постійну роботу юрисконсульта, але це може обійтися вам в рази дорожче, тим більше не факт, що він буде володіти всіма необхідними знаннями та навичками.

Ми пропонуємо вам послуги адвоката у господарських спорах.

Адвокат по господарських спорах поставиться до вашої проблеми з професіоналізмом.

Конфіденційність гарантуємо!

В послуги адвоката у господарських справах також входять:

Вартість послуг
1 година работи адвоката від 1000 грн.
Консультації від 700 грн.
Ведення справи в одній інстанції від 6000 грн.
Представництво в суді від 1000 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи