МЕНЮ
x
Складання договору, правовий аналіз договору.

Договірне право

Договірне право - це правила, що регулюють укладення, дія, виконання контрактів. Найпростіші, для прикладу - це договори оренди, купівлі продажу, на виконання робіт, кредитні, трудові та шлюбні договори.

Укладення договору є дуже важливим моментом для ведення успішної господарської діяльності, тому наша команда професіоналів допоможе Вам скласти договір, так, щоб підписання Вашого договору не спричинило ніяких негативних наслідків. Договір не тільки убезпечить Вас від матеріальних ризиків, а й від судових розглядів в подальшому. Оскільки правильно складений договір тягне позитивне рішення суду в Вашу сторону, в разі судової тяганини.

Складання договору

Наша компанія готова надати Вам послуги зі складання договору.

Досвід нашої команди дозволить скласти Вам якісно створений договір, договір будь-якого рівня складності, який зможе максимально захистити Ваші інтереси та права.

Якщо не врахувати всі правила оформлення договору, то можуть виникнути негативні наслідки такі, як недійсність договору, відсутність механізмів захисту інтересів і прав договірної сторони.

Звичайно від якості договору буде залежати подальша доля Вашої діяльності, необхідно враховувати всі нюанси, щоб в подальшому не з'явились несподівані обставини.

Наша команда юристів надає послуги зі складання договорів.

Кожен випадок індивідуальний, тому договір складається з особливою увагою і урахуванням усіх формальностей.

Вартість складання договорів - від 1000 грн.

Аналіз договору

Правовий аналіз договору - немаловажлива послуга, оскільки популярні в нашому житті випадки, коли "горить дуже вигідний контракт". У цих випадках більшість підприємців, "засліплені" вигодою і рідкістю усною домовленістю навіть не вникають у всі тонкощі договору.

Юристи нашої компанії надають послугу - "аналіз договору". Це допоможе вам уникнути негативних наслідків. Ми підкоригуємо договори, які вже складені. Ми попередимо Вас про всі ризики. Не поспішайте підписувати договір, не проконсультувавшись з досвідченим юристом нашої компанії.

Вартість правового аналізу договору - від 800 грн. 

Вартість послуг зі складання та правовому аналізу договору розраховується індивідуально, залежно від складності та обсягу.

Вартість послуг
1 година роботи адвоката від 1000 грн.
Консультації від 700 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи