МЕНЮ
x
Судова практика та врегулювання спорів і суперечок

Судова практика та врегулювання спорів і суперечок

Сильна команда професіоналів у якої за спиною багаторічний досвід у широкому спектрі спорів та новітніх підходів у захисті прав своїх клієнтів. Зі злагодженою роботою наших юристів наші клієнти захищені від негативних наслідків судових спорів.

До нас часто звертаються за допомогою у вирішенні спорів у сфері цивільного права, оподаткування, інтелектуальної власності, страхування, комерційних спорів та спорів за участю державних органів.

Залежно від специфіки та складності судових спорів у різних правових сферах клієнти звертаються до нас через настання фінансових втрат, втрати бізнесу, незаконної дії або бездіяльності з боку державних органів.

Після надходження інформації наші юристи приступають до розробки стратегії і тактики ведення судового процесу.

В залежності від ситуації і в рамках судової практики юристи та адвокати надають такі послуги:

Що б відповідати на запити наших клієнтів різного рівня складності, наші юристи ведуть регулярну роботу над своїм розвитком судової практики. У нашій команді працюють професіонали різних профілів, юристи та адвокати, які в сукупності надають клієнтам оперативні та максимально ефективні правові рішення в захисті їх прав та інтересів мінімізувавши часові та фінансові витрати.

Вартість послуг
1 година роботи адвоката от 1000 грн.
Консультації від 700 грн.
Ведення справи в одній інстанції від 6000 грн.
Представництво у суді від 1000 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи