МЕНЮ
x
Юридична консультація. Послуги з юридичної консультації в Україні.

Юридична консультація

Юридична консультація одне з найважливіших, але одне і з самих не дорогих послуг юриста.

Компанія «Капітал Груп» надасть Вам повноцінну консультацію з різних питань в правовому полі, які можуть виникати як у юридичних, так і у фізичних осіб.

У житті трапляються різні правові ситуації, в які може потрапити кожен, але не кожен юридично "підкований", що б дозволити таке питання на свою користь.

Ось для цього і існує наша компанія, яка готова надати юридичну консультацію в Києві.

Вислухавши Вашу проблему і визначивши складність та її обсяг, наші фахівці зроблять висновок, в якому визначать подальшу перспективу. А саме, що потрібно зробити в тій чи іншій ситуації, для позитивного рішення.

Якщо є в цьому необхідність, наші фахівці проведуть з Вами консультацію як з Вашого питання, так і роз'яснять нюанси в документації.

Отримати консультацію можна в зручній для Вас формі, як в усному вигляді, так і в письмовому, за допомогою відправки відповіді на питання, що цікавить Вас на Вашу електронну пошту або зателефонувавши на наш контактний телефон.

Під час юридичної консультації наш юрист відповість на правові питання, що мучать Вас, він також при необхідності, надасть юридичний висновок, враховуючи всі нюанси.

Вартість юридичної консультації розраховується індивідуально.

Тарифікація юридичної консультації залежить від кількості витраченого юристом часу і кількості питань, на які необхідно надати юридично - аргументоване роз'яснення.

Стоимость услуг
1 година роботи адвоката від 1000 грн.
Консультації від 700 грн.
Ведення справи в одній інстанції від 6000 грн.
Виїзд на затримання від 1000 грн.
Представництво в суді від 1000 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи