МЕНЮ
x
Абонентське юридичне обслуговування підприємств в Україні.

Юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування - на сьогоднішній день одне з сучасних і затребуваних послуг з супровождення вашого бізнесу, яку надають високопрофесійні юристи нашої компанії. Юридичне супроводження дозволяє при здійсненні комерційної діяльності як підприємствами так і фізичними особами-підприємцями в напрямку правового характеру зменшити рівень ризиків, зменшити фінансово-матеріальні витрати і вирішити існуючі проблеми.

Юридичне супроводження діяльності підприємства за допомогою фахівців нашої компанії виправдовує фінансове становище, але і якість виконаних завдань Вас приємно здивує.

Для чого ж потрібно і чим зручно таке абонентське юридичне обслуговування?

По-перше: якщо раптом на Вашому підприємстві немає такої посади, як юрист або юрисконсульт, бо дуже маленький обсяг роботи, що вводити таку посаду.

По-друге: під час роботи Вашого підприємства з'являються позапланові питання, а Ваші юристи не встигають приділити їм належну увагу.

По-третє: на поставлені завдання і питання буде працювати не один штатний юрист, а ціла команда висококваліфікованих юристів професіоналів.

Чому необхідно звернеться саме в нашу компанію:

Стоимость услуг
Юридичне обслуговування від 5000 грн. у місяць
Консультації від 700 грн.
Представництво в суді від 1000 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи