МЕНЮ
x

Апостиль в Канаді. Легалізація документів в Канаді.

Враховуючи те, що Канада не приєдналася до Гаазької конвенції 1961 року, видані в Канаді документи набувають юридичної сили на території України лише після проведення процедури консульської легалізації.

Для того щоб документи відповідали дійсності заявник повинен легалізувати цей документ у Міністерстві закордонних справ Канади, а потім у консульській службі посольства України в Канаді.

Підлягають легалізації в консульстві різного роду документи як особисті: свідоцтво про народження, шлюб, довіреність, заява та ін., Так і документи, які належать юридичним особам: статут, витяг, свідоцтво про постановку на податковий облік, довіреність та ін.

Повинні зауважити, що у Канадського консульства занадто високі умови для належного оформлення документів. Зазвичай помилки виникають навіть на перших етапах ще при нотаріальному посвідченні документів. Щоб уникнути подальших незручностей пов'язаних з ходінням по відповідним установах і в підсумку так і не отримати заповітну позначку на документі радимо відразу звернутися до фахівців нашої компанії, які гарантовано нададуть вам належну консультацію і допоможуть пройти процедуру консульської легалізації.

Апостиль в Канаді. Легалізація документів в Канаді.

Щоб уникнути проходження повторних процедур з консульської легалізації Економте свій час і гроші і відразу звертайтеся до фахівців нашої компанії.

Ми надамо нашим клієнтам будь-яку допомогу в сфері легалізації документів для Канади, забезпечивши вас від здійснення помилок в оформленні документів. Наші фахівці добре освічені в питаннях легалізації документів для Канади і більше того із задоволенням допоможуть вам у цьому.

Вартість проставлення печатки "Апостиль" і легалізаціх документів Ви можете дізнатись завантаживши прайс-лист.

ПРАЙС-ЛИСТ

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи