МЕНЮ
x

Апостиль у Китаї. Легалізація документів Китаї.

Апостиль у Китаї. Легалізація документів Китаї.Процедура проставлення апостиля та легалізації документів у Китаї для звичайної людини може здатися занадто заплутаною і складною у зв'язку з тим, що в Китаї передбачено проставлення як апостиля так і здійснення консульської легалізації.

Це пов'язано з тим, що адміністративні райони Китайської народної республіки Гонконг і Макао є самостійними учасниками Гаазької конвенції про апостиль від 1961 року тому тут застосовується процедура апостилювання документів, на всій іншій території діє консульська легалізація.

Штамп апостиля у Китаї проставляється у спеціальних органах зазначених вище адміністративних районів, процедура передбачає проставлення або на копіях документів, або на оригіналах залежно від умов які виставляють органи або установи у які необхідно подавати документи.

Термін проставляння апостиля розрізняється залежно від документа і як правило не перевищує тридцяти днів, а для документів з органів ЗАГС не більш десяти.

Для здійснення консульської легалізації, яка зазвичай набагато важча проставлення апостиля, на всій іншій території Китайської народної республіки вам необхідно завірити документ у консульських установах Китаю та Українського консульства.

Як ви можете переконатися з вище зазначеного процедура апостилізації консульської легалізації документів у Китаї досить важка і заплутана, тому щоб заощадити свій час, гроші і нерви ми радимо вам звернути за кваліфікованою консультацією до наших фахівців які знають всі тонкощі даної процедури і нададуть вам повний спектр послуг по легалізації та проставлення апостиля у Китаї.

 

Вартість проставлення печатки "Апостиль" і легалізаціх документів Ви можете дізнатись завантаживши прайс-лист.

ПРАЙС-ЛИСТ

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи