МЕНЮ
x

Апостиль в США. Легалізація документів в США.

Апостиль в США. Легалізація документів в США.Всі без винятку документи видані в США повинні бути апостілізіровані в країні видачі.

Термін, протягом якого може бути виданий документ залежить як від нього самого, так і від штату, у якому видається апостиль. Є певна категорія документів з якими виникають труднощі - це такі документи як судові рішення або документи наданні вище урядовими установами або військовими відомствами. В основному, це досить рідкісні випадки. Зазвичай на практиці люди стикаються з такими документами, як свідоцтва про народження, смерті, укладення шлюбу і розлучення, документи про освіту та ін. Такі документи повинні бути апостильовані в канцелярії Секретаря відповідного штату і завірених спеціально повіреним на те особою.

Апостиль в США. Легализация документов в США.Офіційний документ зі штампом апостиля в Америці видає секретар відповідного штату. Правила документів залежно від штату можуть відрізнятися.

Термін видачі апостиля в США залежить від штату в якому був виданий документ і може бути від одного до двадцяти днів. Те ж саме можна сказати про офіційні платежі, наприклад в Нью-Йорку він становить десть доларів, а в Нью-Джерсі тридцять п'ять. Також додатково оплачуються послуги нотаріуса і витрати на поштову пересилку.

Для дійсності документа в Україні його також обов'язково потрібно завірити нотаріально і перевести на українську мову.

Як правильно підготувати документ для засвідчення справжності апостилем, залежить від типу документа і часто вимагає кваліфікованої допомоги фахівця.

У цьому питанні ви можете розраховувати на працівників нашої компанії, які нададуть вам консультацію з проблемних питань стосуються проставлення апостиля в США.

Вартість проставлення печатки "Апостиль" і легалізаціх документів Ви можете дізнатись завантаживши прайс-лист.

ПРАЙС-ЛИСТ

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи