МЕНЮ
x

Апостиль в Європі. Легалізація документів в Європі.

Апостиль в Європі. Легалізація документів в Європі.Якщо у вас з'явилася потреба в підтвердженні юридичної сили документів, які були видані в країнах Європи, у вигляді проставлення штампа апостиль в Європі, фахівці нашої компанії із задоволенням допоможуть вам у цьому.

Апостиль в Європі на офіційних документах може бути простевленній лише в тій країні Європи в якій був виданий документ.

Складність консульської легалізації або проставлення штампа апостиль в Європі залежить від того, в якій країні буде використовуватися документ. Якщо країна, в якій видано документ прийняла Гаазьку конвенцію від 1961 року то процедура легалізація зводиться лише до проставлення штампа апостиль в іншому ж випадку проводиться консульська легалізація.

Якщо ви закінчили навчання у Польщі і повернулися на територію України виникає питання для продовження навчання або працевлаштування, але щоб документ мав юридичну силу необхідно проставити апостиль. Тому для економії вашого часу і коштів ви можете звернутися для проставлення апостиля в Польщі в нашу фірму. У найкоротші терміни і за демократичні ціни ви отримаєте апостиль документів у Польщі.

Враховуючи економічну ситуацію в нашій країні все більше людей відправляють за кордон. Найбільш популярними залишаються країни Європи, такі як Іспанія, Італія, Португалія. Повертаючись на територію України після декількох років перебування за кордоном, у громадян нашої країни накопичуються документи отриманні у вищевказаних країнах. Тому виникає необхідність їх легалізації для застосування на території України.

Працівники нашої компанії допоможуть вам у питанні проставлення апостиля в Іспанії, Італії та Португалії.

Для того щоб проставити апостиль в Іспанії, Італії чи Португалії вам необхідно надати оригінали документів або їх нотаріальні копії в нашу компанію. Маючи колосальний досвід по протруюванню апостиля в Іспанії, Італії та Португалії фахівці нашої компанії допоможуть вам.

Вартість проставлення печатки "Апостиль" і легалізаціх документів Ви можете дізнатись завантаживши прайс-лист.

ПРАЙС-ЛИСТ

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи