МЕНЮ
x

Обов'язковий аудит

Обов'язковий аудит в УкраїніОбов'язковий аудит проводиться відповідно до чинного законодавства України. Метою проведення обов'язкового аудиту, є підтвердження достовірності інформації про фінансові показники наданих у звіті підприємства. Проведення аудиту, є обов'язковим для:

Проведення аудиторської перевірки в обов'язковому порядку дозволяє не тільки підтвердити річні фінансові показники, а так само служить позитивним фактором для залучення інвесторів, підвищує ступінь довіри кредиторів. В цілому необхідно відзначити, що проведення аудиторської перевірки підвищує рівень репутації підприємства.

Ми проводимо аудит фінансової звітності протягом п'ятнадцяти років, серед наших постійних клієнтів одні з найбільш великих підприємств у сфері добувної промисловості, важкого машинобудування, сільського господарства Східної та Центральної України.

Процес проведення обов'язкової аудиторської перевірки проводиться наступним чином:

У результаті проведення аудиторської перевірки, ви отримуєте Аудиторський висновок, в якому аудитор висловлює свою незалежну думку про фінансові результати підприємства.

Звертаючись до нас, Ви вибираєте команду професіоналів з багаторічним досвідом, а так само гарантовано позбавляєтеся від негативних наслідків, які можуть виникнути в результаті неякісного проведення аудиту.

Вартість проведення обов'язкової аудиторської перевірки розраховується індивідуально.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи