МЕНЮ
x

Аудит фінансової звітності відповідно до МСФЗ

Аудит фінансової звітності відповідно до МСФЗАудит фінансової звітності відповідно до МСФЗ в наш час набирає все більшу популярність. Більшість підприємств з кожним роком переходить від національних стандартів до міжнародних. Відповідно і проведення аудиторської перевірки проводиться відповідно до МСФЗ. Одними з перших до МСФЗ перейшли публічні акціонерні товариства, починаючи з 2012 року, їх звітність повинна бути складена відповідно до МСФЗ.

Аудит за МСФЗ має певні відмінності з П (с) БО, які добре освоєні за багато років практики нашими аудиторами. МСФЗ впроваджується і застосовується на підприємствах для переходу до консолідованого формату звітності. Відповідно до МСФЗ на підприємстві досягається чітка, сформована і порівнянна система бухгалтерського і податкового обліку, яка допомагає інвесторам і кредиторам в оцінці фінансового становища підприємства.

Наші аудитори допоможуть Вам у вирішенні наступних питань:

Наші співробітники мають величезний досвід в роботі з підприємствами ведучими облік відповідно до МСФЗ. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримуєте якісно, в обумовлені заздалегідь терміни виконану роботу.

Вартість проведення аудиту фінансової звітності відповідно до МСФЗ розраховується індивідуально.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи