МЕНЮ
x

Ведення бухгалтерського обліку

Ведення бухгалтерського обліку в УкраїніВедення бухгалтерського обліку - це основне правило при веденні бізнесу для всіх організаційно - правових форм власності. Кваліфіковано і правильно займатися веденням бухгалтерського обліку можуть тільки справжні професіонали бухгалтерської справи, якими і є співробітники нашої компанії.

Бухгалтерський облік не повинен віднімати велику кількість часу у співробітників Вашого підприємства, тому ми пропонуємо Вам свою допомогу у веденні бухгалтерського обліку співробітниками нашої компанії.

Звернувшись в нашу компанію з питань ведення бухгалтерського обліку в Києві, співробітники нашої компанії можуть приїхати до Вас в офіс і оцінити весь обсяг робіт, ознайомити Вас з вартістю послуг. Ведення бухгалтерського обліку співробітниками нашої компанії звільнять вас від витрат пов'язаних з оплатою праці працівників бухгалтерії.

Відповідно до законодавства України всі суб'єкти підприємницької діяльності зобов'язані подавати звітність у встановлені для них органи і терміни. Для того щоб Ви не зобов'язували себе цією рутиною роботою, до того ж неправильне ведення бухгалтерського обліку, і неправильно складена звітність тягне за собою штрафні санкції відповідно до Законодавства України. Ми пропонуємо Вам скористатися послугою - ведення бухгалтерського обліку співробітниками нашої компанії. Вибравши роботу з нами ви отримуєте гарантію якості наданих послуг.

Вартість ведення бухгалтерського обліку розраховується індивідуально для кожного суб'єкта господарської діяльності, починаючи від 250 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи