МЕНЮ
x

Оцінка для підтвердження митної вартості

Оцінка для митниці проводиться з метою підтвердження митної вартості товару. При оцінці для митних органів, експертами застосовуються різні методи і підходи для визначення вартості об'єкта. Роботи з незалежної оцінки проводяться сертифікованими експертами - оцінювачами нашої компанії.

У наш час оцінка для митного оформлення набирає все більшу популярність у зв'язку зі збільшенням темпів зростання технологічного прогресу, внаслідок цього виникає все більша кількість суперечок про вартість товарів на митниці.

Відповідно до Митного Законодавства України, митна вартість товару, є основою для нарахування податків і зборів для сплати. Найчастіше у представників бізнесу та органів митної служби виникають розбіжності щодо вартості товару, в таких випадках в обов'язковому порядку залучається експерт для оцінки митної вартості.

Оцінка для митниці представляє досить складний комплекс заходів щодо визначення вартості об'єкта. Роботи з проведення незалежної експертної оцінки вартості товарів для митниці проходять у декілька етапів, а саме:

Роботи з проведення оцінки для митниці займають від одного робочого дня.

Нашою перевагою перед конкурентами є те, що в Наша компанія так само займається митним оформленням, відповідно має акредитацію практично на всіх митних органах України. Наші фахівці знають всі тонкощі роботи з митними органами, наша команда складається не тільки із сертифікованих оцінювачів, а так само аудиторів, бухгалтерів, юристів, агентів з митного оформлення.

Вартість оцінки для підтвердження митної вартості розраховується індивідуально.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи