МЕНЮ
x

Оцінка інтелектуальної власності

Оцінка інтелектуальної власностіПроведення незалежної оцінки інтелектуальної власності дозволяє визначити вартість об'єкта в грошовому вираженні. Оцінка проводиться сертифікованими експертами відповідно до закону України про регулювання оціночної діяльності. В останні роки у зв'язку зі збільшенням темпів зростання сучасних технологій, оцінка інтелектуальної власності набуває все більш затребуваний характер. Найчастіше буває, що вартість інтелектуальної власності компанії перевищує вартість основних активів підприємства.

Основними цілями проведення оцінки інтелектуальної власності є:

Оцінка інтелектуальної власності, є процесом досить трудомістким і витратним за часом, так само як і інші види робіт з незалежної оцінки складається з певних етапів, а саме:

Оцінка інтелектуальної власностіНаша компанія має багатий досвід робіт з незалежної оцінки інтелектуальної власності. Завдяки нам, багато наших клієнтів змогли успішно купити, продати, права на інтелектуальну власність, а так само залучити іноземних інвесторів. Ми - це команда професіоналів, яка в стислі терміни, якісно проведе оцінку інтелектуальної власності Вашого бізнесу.

Вартість оцінки інтелектуальної власності розраховується індивідуально.

Тривалість проведення робіт може займати від трьох робочих днів.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи