МЕНЮ
x

Оцінка літальних апаратів і плаваючих судів

Наша компанія надає послуги з незалежної оцінки літальних апаратів і плавальних судів. Мети переслідувані проведенням оцінки можуть бути різними (купівля - продаж, переоцінка ОС, заставне майно, інше.).

Вартість оцінки літальних апаратів і плавальних судів розраховується індивідуально.

Оцінка літальних апаратів

Оцінка літальних апаратівПроведення оцінки літальних апаратів досить трудомісткий процес, який вимагає певних витрат часу, робота в середньому займає від чотирьох робочих днів. Наші фахівці з легкістю допоможуть Вам оцінити вертоліт, літак та інші повітряні судна.

Оцінка літака, вертольота та інших літальних апаратів представляє складний процес і вимагає певних навичок і специфікації. Для проведення оцінки літальних апаратів необхідні наступні документи:

Оцінка плаваючих судів

Оцінка плаваючих судівОцінка судна передбачає визначення вартості об'єкта майна шляхом проведення аналізу експертом - оцінювачем. При проведенні оцінки судна можуть переслідуватися різні цілі для виявлення ринкової вартості об'єкта. Для оцінки плавальних судів, як правило потрібно наступний перелік даних:

Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи для проведення оцінки літальних апаратів і плаваючих судів. Досвід роботи у цій сфері не дозволить Вам засумніватися в нашому професіоналізмі.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи