МЕНЮ
x

Оцінка нерухомості

Товариство з обмеженою відповідальністю «МД Капітал Груп» є Суб'єктом оціночної діяльності. Наша компанія проводить експертну оцінку всіх видів і для всіх цілей. Одним з напрямків оціночної діяльності нашої компанії є оцінка нерухомості, а саме:Оцінка нерухомості в Україні

Метою проведення оцінки нерухомості можуть бути:

Нашими оцінювачами пророблені роботи більше десяти тисяч об'єктів нерухомого майна. Багаторічний досвід дозволяє негайно розрахувати ринкову вартість об'єкта нерухомого майна. Наші оцінювачі мають об'єктивну, незалежну думку щодо вартості об'єкта.

Звертаємо Вашу увагу: не слід звертатися до некваліфікованих фірм з оцінки майна, необхідно пам'ятати, що відповідно до чинного законодавства, оцінювач повинен визначити об'єктивну ринкову вартість об'єкта, і в разі якщо вартість певна експертом буде істотно відрізнятися зі середньоринковою, в такому випадку угода може бути визнана недійсною.

Ми допоможемо Вам у розрахунку ринкової, об'єктивної вартості об'єкта нерухомості. Ми дорожимо своєю репутацією, відповідно наші співробітники мають найбільш об'єктивну думку щодо вартості об'єктів майна.

Вартість оцінки нерухомості розраховується індивідуально - від 300 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи