МЕНЮ
x

Бюро перекладів. Переклад документів.

Бюро перекладів. Переклад документів.

Компанія "Капітал Груп" надає послуги з перекладу документів.

У підрозділі нашої компанії є "Бюро перекладів". У штабі працівників нашої компанії присутні сертифіковані перекладачі, які знають більше тридцяти мов світу.

Бюро перекладів нашої компанії зарекомендували себе на ринку це сфери даної послуги як висококласні фахівці.

Переклад документів на сьогоднішній день є затребуваною послугою. Оскільки, для того щоб працювати з іноземними компаніями, а так само для працевлаштування в таких компаніях, необхідно всю документацію переводить як з української мови на іноземну, так і навпаки. У багатьох випадках потрібен переклад сертифікованим перекладачем з печаткою "Бюро перекладів", а так само з нотаріальним засвідченням даного перекладу.

Перевага нашої компанії в тому, що ми оперативно, грамотно переведемо будь-який документ, майже на будь-яку мову світу. А також завіримо переклад в необхідної для Вас формі - це може бути нотаріальне завірення і завірення печаткою бюро перекладів. І при необхідності легалізуємо завірення даного перекладу в установленому законному порядку.

Юристи нашої компанії, володіють знаннями міжнародного права, а також іноземними мовами. Завдяки цьому, ми надамо Вам грамотний юридичний переклад документів. Такими документами можуть бути міжнародні договори, угоди, акти, рахунки і т.д.

У деяких випадках, до нас звертаються для перекладу документів, що встановлюють особу громадянина, а так само для перекладу інших документів що видаються державними органами. Це може бути паспорт (при необхідності можемо зробити Аффідевіт), свідоцтво про народження, дипломи, довідки і т.д.

Наша компанія здійснює переклади на понад 50-ти мов світу.

Вартість послуг по перекладу документів вимірюється за кількістю перекладених символів тексту перекладу.

Вартість перекладу документів Ви можете дізнатись завантаживши прайс-лист

ПРАЙС-ЛИСТ

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи