МЕНЮ
x
Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки

На перший погляд здається, що реєстрація торгової марки це складний, довгий і трудомісткий процес, але для нашої професійної команди юристів - це абсолютно просто.

Що б клієнт був задоволений, наша компанія надає повний перелік послуг при реєстрації торгової марки.

Саме до вибору оформлення торгової марки необхідно підійти з усією відповідальністю, тому що від цього залежить 99% ведення успішного бізнесу.

Взагалі існує перелік класів реєстрації торгової марки, від яких залежить обсяг та індивідуальний підхід у вирішенні цієї проблеми.

Звернувшись до нас ми допоможемо Вам визначитися з назвою торгової марки, проведемо попередній пошук по наміченою Вами торгової марки і проведемо аналіз за результатами цього пошуку.

Для реєстрації торгової марки необхідно пройти певні етапи для того, що б успішно отримати свідоцтво про реєстрацію. Як зазвичай у вартість реєстрації входить вартість держ. мита і тарифів, які оплачуються в Патентне відомство. Ще оплачується послуга з перевірки позначення та складання документів на заявку на державну реєстрацію товарного знака.

Що б зберегти Ваш дорогоцінний час від Вас знадобиться лише копія паспорта або реквізити організації, і звичайно ж короткі відомості про торгову марку, яку Ви бажаєте зареєструвати.

Вислухавши всі Ваші побажання ми укладаємо договір і всім трудомістким процесом реєстрації займається наша компанія, по закінченню цього процесу Ви отримуєте свідоцтво про реєстрацію торгової марки.

Реєстрація домену UA

Якщо ж Ви хочете ще й зареєструвати домен UA, то звернулися за адресою. Як відомо, для того що б зареєструвати домен UA насамперед необхідна наявність зареєстрованої активної торгової марки.

Наші фахівці спочатку проведуть перевірку і пошук відповідного домену, який Вам буде підходити. За результатами такої перевірки буде помітна подальша перспектива реєстрації домену.

Все що Вам потрібно це звернутися в нашу компанію і з урахуванням Ваших переваг наші співробітники допоможуть Вам у цьому питанні.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи