МЕНЮ
x
ликвидація ТОВ

Ліквідація ТОВ

Якщо ваш бізнес не є прибутковим або з будь - яких причин Ви хочете припинити господарську діяльність, виникає питання ліквідації підприємства.

Існує два методи ліквідації ТОВ:

Одним з них є метод, при якому власники і керівництво приймає рішення про повну ліквідацію підприємства.

Дана процедура є не простою і займає досить не малу кількість часу (до 5-и місяців). В даному випадку ліквідація ТОВ проходить більш ніж в 30 етапів. Дану процедури слід довірити фахівцям, так як при відсутності знань всієї процедури повної ліквідації підприємства, Ви можете витратити більше одного року. Наші фахівці мають багаторічний досвід у ліквідації ТОВ, ПП, АТ, і інших організаційно - правових форм власності.

Якщо ж Вам необхідно в короткі терміни позбутися підприємства, ми готові надати послугу експрес ліквідації. Ця процедура так само має місце бути. Наші юристи готують всі необхідні документи для перереєстрації ТОВ. При експрес ліквідації ТОВ Ви за кілька днів перерегістріруете Ваше підприємство, виходьте зі складу засновників, а в подальшому Ваше підприємство в плановому порядку ліквідується. Дана процедура займає до трьох робочих днів.

Вартість послуг
Послуги по ліквідації ТОВ від 8 000 грн.
Экспрес ліквідація ТОВ від 10 000 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи