МЕНЮ
x
Ликвидация акционерного общества

Ліквідація акціонерного товариства

Ліквідація акціонерного товариства (АТ) являє собою досить складний і тривалий процес. Ліквідація АТ може проходити як за добровільним рішенням, при проведенні загальних зборів, так і в примусовому порядку за рішенням суду.

Рішення про ліквідацію АТ, створення ліквідаційної комісії і розподіл майна серед акціонерів приймається на загальних зборах акціонерів підприємства. Ліквідаційна комісія після призначення набуває повноваженням наглядової ради та виконавчого суспільства підприємства.

Акціонерне товариство визнається ліквідованим, в тому випадку, коли дані про ліквідацію вносяться до Єдиного Державного Реєстру.

Для проведення повної ліквідації акціонерного товариства необхідна процедура проведення зупинення обігу акцій. Для цього необхідно надати:

Після проведення призупинення обігу акцій, здійснюється скасування випуску акцій підприємства. У підсумку акціонерне товариство оголошується ліквідованим.

Юристи нашої компанії допоможуть вам у ліквідації акціонерного товариства. Наша команда складається з висококваліфікованих юристів, сертифікованих бухгалтерів і аудиторів. Наша перевага перед конкурентами полягає в тому що наші працівники мають взаємопов'язаний характер роботи і мають величезний досвід у ліквідації підприємств будь-якої організаційно - правової форми власності.

Стоимость услуг
Ликвидация акционерного общества от 25 000 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи