МЕНЮ
x

Пожежна ліцензія МНС

Отримання ліцензії МНСЯкщо у вас з’явилося бажання займатися підприємницькою діяльністю по наданні послуг і виконанні робіт протипожежного призначення компанія «МД Капітал Груп» надасть вам консультацію і допоможе в найшвидший термін отримати ліцензію.

Звернувшись в нашу компанію ви отримаєте повний супровід при процедурі підготовки і подачі документів, повну консультацію, контроль за процесом руху документів та гарантований позитивний результат.

Зверніть увагу на базові ліцензійні умови передбачені законодавством:

  1. У штаті повинні бути фахівці з відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем і професійним напрямом підготовки, що підтверджується дипломом  .
  2. Наявність власних або орендованих приміщень, що відповідають усім нормам МНС.
  3. Відповідна матеріально - технічна база в наявності.
  4. Проходження спеціального навчання (один раз на три роки), а також навчання на перевірку знань з питань охорони праці.

Стандартний строк за який орган ліцензування видає ліцензію – 20 робочих днів, офіційний платіж складає 1-ну мінімальну заробітню плату яка діє на момент подачі документів.

Високий рівень кваліфікації працівників нашої компанії в даній сфері гарантує вам високий рівень обслуговування, найкращі умови співпраці і досягнення всіх ваших побажань і вимог.

Вартість пожежної ліцензії залежить від видів робіт з переліку видів робіт.

Види робіт на які видається пожежна ліцензія

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи