МЕНЮ
x

Ліцензія на медичну практику

Ліцензія на медичну практику

Для того щоб займатися медичною діяльністю суб'єкту підприємницької діяльності необхідно відповідно до Закону України «" Про ліцензування певних видів господарської діяльності "від 01.06.2000 р .. N 1775 слід звернутися до Міністерства Охорони здоров'я, заповнивши належну форму заяви що до видачі ліцензії на медичну практику і надавши відповідні документи.

Перед подачею даної заяви підприємцю необхідно отримати висновок державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики, перевірити матеріально-технічну базу відповідно нормам стандартизації та відповідних документів на них, а також за наявності персоналу відповідності кваліфікації зайнятої посади працівника, документів підтверджуючих освітній рівень.

Вище описані відомості додаються до заяви встановленого зразка разом з випискою з Єдиного державного реєстру, для юридичних осіб додатково надати - статут та довідку про внесення до ЄДРПОУ, по необхідності якщо заяву подаєте тільки ви то необхідне нотаріальне посвідчення довіреності. Подається заява в Центр адміністративних послуг МОЗ України.

Термін розгляду заяви Ліцензійною комісією десять робочих днів, за результатами розгляду приймаються наступні рішення:

Про рішення Ліцензійної вас буде повідомлено поштою.

У разі отримання ліцензії необхідно сплатити офіційний платіж у розмірі однієї мінімальної заробітної плати яка діє на час подання заяви. Квитанцію про сплату необхідно в зручний вам спосіб доставити до Міністерства охорони здоров'я. Протягом трьох робочих днів з дати отримання підтвердження внесення плати за видачу ліцензії на медичну практику. Ваша ліцензія повинна бути надрукована і передана в Єдине вікно МОЗ де її можна забрати.

Вартість послуг з отримання ліцензії на медичну практику - від 2000 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи