МЕНЮ
x

Ліцензія на продаж алкоголю

Ліцензія на продаж алкоголю

Для торгівлі алкогольною продукцією необхідно отримати ліцензію на проведення даного виду діяльності. Ліцензія може бути видана, як підприємству (юридичній особі), так і фізичній особі підприємцю. Для отримання ліцензії даного виду, суб'єкт господарювання повинен дотримуватися цілий ряд вимог, відповідно до чинного законодавства.

У нашій державі строго регулюється діяльність з питань торгівлі алкогольними виробами, тому щоб уникнути проблем із законом необхідно в уставленому порядку одержати ліцензію на торгівлю алкогольною продукцією.

Процес отримання ліцензії достатньо трудомісткий і вимагає наявності певних знань і досвіду в даному питанні. Наші юристи допоможуть вам безперешкодно отримати ліцензію на продаж алкоголю.

Дана ліцензія видається строком на один рік, порядок її отримання регулюється на законодавчому рівні, а уповноваженим органом є самостійний підрозділ ДПІ, а саме Департамент з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів.

Для отримання ліцензії вам необхідно провести ряд заходів. Почати необхідно з отримання погодження санітарно-епідеміологічної станції про відповідність стандартам приміщень, призначених для торгівлі алкоголем. Даний документ видається на термін в один рік, а також дозволу в Державній пожежній охороні. Обов'язковою умовою є наявність на торговому місці РКО (касовий апарат) або товарно-касової книгою, в ній записується дохід від продажу алкогольних напоїв незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів. Площа місця здійснення торговельної діяльності повинна бути не менше 20 квадратних метрів. Касовий апарат повинен бути зареєстрований у державній податковій інспекції.

Далі Вам необхідно надати відповідний пакет документів, який наші юристи подають до Регіонального Державного Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів. У пакет документів крім заяви входить:

  1. Установчі документи які обов'язково необхідно нотаріально завірити:
  1. Довідка податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів реєстрації.
  2. Документ, що підтверджує сплату держ. мита;
  3. Документи які підтверджують наявність відповідних приміщень.
  4. Свідоцтво торгового місця, видане Державною адміністрацією району.
  5. Дозвіл Державної пожежної охорони на початок роботи.
  6. Довідка санітарно-епідеміологічної станції району про відповідність вимогам законодавства торговельного приміщення для торгівлі алкогольними напоями.

Наші юристи швидко і грамотно допоможуть Вам отримати ліцензію на продаж алкоголю в Україні. Ми маємо багаторічний досвід в отриманні ліцензій різного характеру. Звернувшись до нас ви однозначно отримаєте необхідну ліцензію на продаж алкоголю.

Офіційний платіж за ліцензію становить 8000 гривень / рік за кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат. Плата стягується щоквартально рівними частинами.

Термін отримання ліцензії від 20 до 30 робочих днів.

Вартість послуг з отримання ліцензії на продаж алкоголю - від 1200 грн.

 

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи