МЕНЮ
x

Ліцензія на продаж тютюнових виробів

Ліцензія на продаж тютюнових виробів

Для торгівлі тютюновими виробами суб'єктам підприємницької діяльності необхідно в законному порядку отримати належну ліцензію.

Контроль і видачу відповідної ліцензії належить Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації

Законодавчі норми регулюють дане питання закріпленні до постанови Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2000 року № 1719 "Про запровадження ліцензії єдиного зразка для певних видів господарської діяльності", Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2011 року № 870-р "Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, надаються Державною податковою службою ", Наказ ДПА України від 16.11.2004 № 652" Про організацію роботи в районних (міжрайонних) ДПІ з видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами ".

Ліцензуванню підлягає виготовлення тютюнових виробів, імпорт і експорт, роздрібна та оптова торгівля тютюновими виробами. Видається ліцензія строком на один рік.

На виготовлення тютюнових виробів ліцензія видається строком на п'ять років тільки суб'єктам підприємницької діяльності, які відповідно до законодавства мають необхідне обладнання для виробництва.

Крім відповідної заяви вам необхідно підготувати наступні документи

Для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюном вам потрібно подати такі документи: виписку або витяг з ЄДРПОУ, документ, що підтверджує право власності або оренди приміщення (точки продажів), платіжне доручення (в органи місцевого управління).

Ліцензія видається строком на один рік, якщо у вас більше однієї точки продажу тоді необхідно отримувати ліцензію для кожної з точок окремо. Плата за ліцензію становить 2000 грн. на рік, стягується поквартально. Слід звернути увагу на те, що ця плата відноситься тільки до міської та міст для сільської місцевості вона становить 250 грн.

Щоб отримати ліцензію для оптової торгівлі тютюновими виробами потрібно мати в наявності відповідне матеріально технічну базу, що відповідає всім державним стандартам наявність складських приміщень, відповідне сертифіковане обладнання.

Ліцензія надається строком на п'ят років, офіційний платіж становить 50000 тис. Гривень.

Вартість послуг з отримання ліцензії на продаж тютюнових виробів - від 1200 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи