МЕНЮ
x

Ліцензія на ветеринарну практику

Ліцензія на ветеринарну практику

Наша компанія надає послуги з отримання ліцензії на ветеринарну практику в Україні. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам підготувати всі необхідні документи а також від Вашого імені подадуть їх в спеціалізовані органи для отримання ветеринарної ліцензії.

Звернувшись до нас, Ви позбавите себе від бюрократичних проблем, а також збільшите свої шанси в отриманні ліцензії до 100%.

Здійснення ветеринарної практики відповідно до Законодавство України підлягає обов'язковому ліцензуванню.

Надання ліцензії на ветеринарну практику по даному виду діяльності видає Державна ветеринарна та фітосанітарна служба.

Здійснювати дану діяльність можуть як фізичні особи підприємці, так і юридичні особи при наявності мінімум одного працівника який має відповідну кваліфікацію та освітній рівень, що підтверджується дипломом. Обов'язкова наявність сертифікованої матеріально - технічної бази, висновок санітарно-епідеміологічної служби відповідно приміщення нормам, а також висновок органів пожежного нагляду.

Для отримання ліцензії крім встановленої заяви та вищевказаних документів необхідно подати виписку з ЄДРПОУ, копію довідки статистики, копію договору оренди, право власності на складське приміщення, документ державної ветеринарної медицини району, міста, що засвідчує наявність і відповідність робочого місця, копії дипломів ветеринарів, в т .ч. директора, виписки з трудових книжок фахівців і керівника підприємства (нотаріально завірені), копія договору з Державною лабораторією ветеринарної медицини на проведення діагностичних випробувань.

Ліцензія дає вам право як займатися ветеринарною практикою так і виготовляти відповідні медичні препарати та медикаменти в сфері ветеринарії та здійснювати оптову та роздрібну торгівлю. Термін дії ліцензії не обмежений.

Вартість послуг з отримання ліцензії на ветеринарну практику - від 2500 грн.

Офіційний платіж за видачу ліцензії становить один неоподатковуваний мінімум чинного на момент видачі, заявник повинен оплатити і відправити квитанцію про сплату в фітосанітарної служби України. Термін розгляду заяви не перевищує десяти робочих днів з моменту подачі заяви.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи