МЕНЮ
x

Ліцензія на туроператорську діяльність

Ліцензія на туроператорську діяльність

Для легального використання у своїй діяльності словосполучення «Туристичний оператор» згідно з законодавством потрібно отримати ліцензію, іменовану як ліцензія на туроператорську діяльність.

У нормах Закону передбачено ряд вимог, щодо яких необхідно дотримуватися для отримання туристичної ліцензії, а саме:

  1. Відповідний кваліфікаційно-освітній рівень керівника або стаж роботи не менше трьох років у сфері туризму.
  2. В якості гарантії своєї матеріальної відповідальності за шкоду, яка в разі чого може бути завдана клієнтові потрібно надати банківські гарантії які становлять не менше еквівалента 20 000 тис євро, а туроператор який надає послуги виключно з внутрішнього та в'їзного туризму, має становити суму, еквівалентну не менше 10 000 євро.
  3. Договір зі страховою компанією про надання страховки туристам користуються вашими послугами.
  4. Вимоги до оформлення офісу, необхідно мати рекламну вивіску з найменуванням вашої фірми згідно статутних документів, обов'язково на помітному місці повинна знаходитися копія отриманої ліцензії, а також банківських документів, що підтверджують ваше фінансове забезпечення, інформація про працівників, книга відгуків.

Орган який контролюює порядок видачі ліцензії в даній сфері виступає Державне агентство України з туризму та курортів. Ліцензія видається безстроково, офіційний платіж становить одну мінімальну заробітну плату і сплачується після рішення про видачу ліцензії, яка приймається протягом десяти робочих днів з моменту подачі заяви.

Крім встановленої законом заяви, передбачених вище документів необхідно надати до органу ліцензування виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також копії документів, що підтверджують право власності на приміщення в якому проводиться підприємницька діяльність.

Вартість послуг з отримання ліцензії на туроператорську діяльність - від 1500 грн.

* держ. мито оплачується окремо - 1218 грн.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи