МЕНЮ
x
Послуги по реєстрації іноземців на території України.

Реєстрація іноземців в Україні

Наша компанія надає послуги з реєстрації іноземців на території України.

Реєстрація іноземців є обов'язковою процедурою для людини, яка не є громадянином України і яка перебуває на території України на законних підставах. Така реєстрація проводиться у відділеннях ОВІР.

На території України іноземець може перебувати протягом таких строків:

Звичайно ж в першу чергу особи без українського громадянства проходять первинну реєстрацію свого паспортного документа в Держприкордонслужбі при перетині кордону.

Якщо ж іноземець захоче продовжити термін свого перебування на території України, йому необхідно буде звернутися в Державну міграційну службу, в якій йому допоможуть з даним питанням. Але для продовження терміну необхідні вагомі причини, наприклад такі:

Звичайно ж для реєстрації особи без громадянства (нерезидента) подається заява в ОВІР, залежно від того хто є приймаючою стороною, це може бути юридична або фізична особа.

Але до заяви до органу ДМС за місцем проживання іноземця та приймаючою стороною само собою необхідно надати наступні документи:

Приймаюча сторона фізична особа:

Приймаюча сторона юридична особа:

Також подаються документи для продовження терміну перебування іноземець не території України, але додатковий термін не повинен перевищувати 180 днів з дати останнього в'їзду.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи