МЕНЮ
x

Послуги митного брокера

Підприємства, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, які проводять операції експорту, імпорту товарів, повинні здійснювати митне оформлення. Для здійснення даного процесу на підприємстві може бути працевлаштована особа, відповідальна за митне оформлення, яке повинно пройти підготовку, а так само отримати сертифікат агента митного оформлення. Як правило, підприємства займаються ЗЕД звертаються за даною послугою до спеціалізованих фірм, які займаються митним оформленням, мають відповідну ліцензію, сертифікованих агентів з митного оформлення в штаті підприємства, а так само мають акредитацію в митниці.

Наша компанія надає послуги митного брокера по всій Україні.

Послуги митного брокера в Україні

Митний брокер - це підприємство, яке складається з сертифікованих фахівців, яке проводить митне оформлення вантажу клієнта. Митний брокер проводить всю процедуру митного оформлення, а саме:

Наша фірма має ліцензію митного брокера, великий штат агентів з митного оформлення, акредитацію в митниці по всій території України. Звертаючись до нас, Ви економите свій час і кошти на проведення митного оформлення, наші фахівці мають багаторічний досвід у даній сфері.

Наша компанія є членом Асоціації митних брокерів України. Нашими клієнтами є найбільші імпортери і експортери України. Ми дотримуємося принципів конфіденційності, старанності і відповідальності.

Послуги митного брокера

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи