МЕНЮ
x

Отримання дозволу на зброю спростять

У Верховній Раді знову зареєстровано законопроект № 1135-1 про цивільну зброю та боєприпаси, який був розроблений за ініціативою Української асоціації власників зброї.

Посилаючись на важку ситуацію в країні і міжнародний досвід в даній сфері,асоціація власників зброї пропонує внести поправки і зміни до Конституціїї України і дозволити  вільне носіння зброї громадям.

Пропонується створити Єдиний державний реєстр зброї  - єдиної державної інформаційної системи, що містить відомості про права на зброю, а також про об'єкти та суб'єктів цих прав. При придбанні зброї вона одразу ж буде реєструватися в данному реєстрі.

Продажем будуть займатися субєкти підприємницької діяльності які згідно встановленого законами України порядку отримали на це ліцензію.

 Щоб отримати дозвіл на зброю, потрібно буде подати до органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації прав на зброю за місцем прописки:

Також пропонуєсться внести зміни до кримінального і адміністративного кодексів .Відповідно пропонуєтся відмінити відповідальність за застосування зброї при протиправному вторгенні у вашу приватну власність.  А також доповнити ст. 174-1 кодексу України про адміністративні правопорушення , яка передбачає відповідальність за порушення встановлених вимог щодо цивільного обороту зброї.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи