МЕНЮ
x

Незабаром тільки адвокати зможуть представляти інтереси в суді. Адвокатська монополія.

Згідно законопроекту про внесення змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» основним завданням введення «монополії» буде підвищення якості юридичних послуг, на противагу виведення з сфери надання юридичних послуг псевдо юристів які не володіють достатніми професійними якостями для надання адвокатських консультацій і представництва в судді. Якість надання юридичних послуг підвищиться й за рахунок того,що адвокат на відміну від юриста несе дисциплінарну відповідальність і може навіть втратити свідоцтво, в той же час як юристи за надання неякісних послуг не понесуть жодної відповідальності.

Також  у зв’язку із введенням монополії всі юристи ринуться отримувати посвідчення адвоката ,що призведе до появи здорової конкуренції , що буде свідчити про підвищення рівня юридичних послуг у сфері судового представництва.

Але вбачаються і негативні наслідки так як деякі юристи які надають якісні послуги в сфері представництва цілеспрямовано не отримували посвідчення адвоката , тому як відкривали свій бізнес за більш сприятливих умов оподаткування а ніж адвокати. Якщо ж законопроектом будуть внесенні поправки для більш сприятливого режиму оподаткування для адвокатів процес повинен пройти безболісно.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи