МЕНЮ
x

Шенгенська віза

Шенгенська віза. Оформити шенген.Шенгенська віза є пропускним квитком в країни зони Шенген. У 1995р. сім країн з Європи підписали угоду, за якою видана ними віза дає право їздити в кожну з цих країн. На сьогоднішній день до складу даної угоди входить двадцять шість країн і ще чотири очікують вступу.

Країни зони Шенген вважаються найбільш відвідуваними, так як кількість туристів відвідали шенгенську зону з кожним роком зростає. Оформивши візу в одну з країн учасниць шенгенської угоди можна в певний період безперешкодно відвідати будь-яку країну уклала договір.

Головною умовою є правило в'їзду в ту країну, в посольстві якої була отримана дана віза. У тому випадку якщо планується відвідати декілька країн, потрібно оформити візу в країну, де Ви збираєтеся провести більше всього часу і залежно від списку країн, які будуть відвідувати.

Якщо Ви звернетеся до фахівців з нашої компанії, тоді зможете отримати професійну консультацію з питань отримання візи в певну країну або країни, що уклали Шенгенську угоду. Отримання візи вважається складною і проблематичною завданням, яке вимагає наявності великої кількості важливих документів. Наші візові менеджери завжди готові допомогти підготувати повний пакет необхідних документів для отримання шенгенської візи.

Підготовка документів включає в себе:

 

Допомога при підготовці документів:

Шенгенська віза. Оформити шенген.Помощь при подготовке документов:

Важливу роль при отриманні шенгенської візи відіграє те, наскільки правильно заповнені подаються документи і повнота подається пакета. Важливим вважається також те, наскільки Ви готові до проходження співбесіди в консульстві. Щоб не отримати відмову у візі через незнання якихось тонкощів, радимо звернутися до фахівців з нашої компанії.

Вартість послуг з оформлення шенгенської візи залежить від розташування країни в шенгенській зоні.

Вартість оформлення віз Ви можете дізнатись завантаживши прайс-лист

ПРАЙС-ЛИСТ

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи