МЕНЮ
x

Віза на Мальту

Віза на МальтуТака невелика держава як Мальта є учасником шенгенської угоди, тому крім національних віз Мальти посольством видаються і шенгенські візи. Мальтійська шенгенська віза дає право подорожувати не тільки на Мальту, а й в інші країни шенгенської зони. Також і шенгенські візи інших країн, дають право в'їжджати на територію Мальти.

Однак на території України відсутня посольство Мальти, тому візу необхідно буде оформляти в Росії. Пакет документів для оформлення мальтійської візи приймається у всіх Московських візових центрах Мальти, видача закордонних паспортів з вже проставленими візами також вироблятися в даних центрах.

Подавати необхідні документи можна самостійно, а також за допомогою довіреної особи. У другому випадку необхідна наявність завіреної довіреності від імені заявника. Крім цього подавати документи може туристичне агентство, яке має акредитацію або ж службу доставки. Звертаємо увагу, що при подачі пакета документів необхідно наявність паспорта громадянина України на ім'я заявника.

Коли пакет документів відправляється кур'єрською службою необхідно сервісний і посольський збір попередньо оплачувати в будь-якому комерційному банку (ВТБ 24, Ощадбанк та ін.). Збір за надані послуги кур'єра необхідно також сплатити попередньо. Для Вашої зручності одна квитанція може підтверджувати оплату зборів від декількох заявників. В даному випадку в графі платника необхідно вказати прізвище та ім'я заявника, номер його паспорта або ж дані всіх заявників, хто подає документи у візовий центр.

Отримана в банку квитанція повинна додаватись до головного пакету з документами, а документи від імені кожного заявника повинні відправлятися у візовий центр в різних конвертах.

Ми пропонуємо Вам наступні послуги з оформлення візи на Мальту:

У список додаткових послуг входить:

Віза на МальтуЩоб отримати мальтійську візу необхідно пред'явити наступні документи:

Всі документи повинні містити переклад на англійську, який не потрібно завіряти у нотаріуса.

Термін оформлення мальтійської візи - від 5 робочих днів.

 

Вартість оформлення віз Ви можете дізнатись завантаживши прайс-лист

ПРАЙС-ЛИСТ

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи