МЕНЮ
x
Реєстрація іноземних компаній

Реєстрація іноземних компаній

Наша компанія надає послуги з реєстрації іноземних компаній. Іноземні компанії у наш час є привабливими не тільки для мінімізації оподаткування, а так само для підвищення іміджу і статусу компанії, а так само деякі країни є достатньо привабливі для інвестування. Реєстрація зарубіжної компанії дозволяє закріпити банківську та комерційну надійність Вашого бізнесу. Ні для кого не секрет, що в багатьох зарубіжних країнах банківський сектор і економіка у цілому йде на багато кроків розвитку вперед, на відміну від національної системи.

Наші юристи знають всі тонкощі міжнародного права, що з легкістю дозволяє їм займатися реєстрацією іноземних компаній. Основними напрямками у реєстрації компаній за кордоном, є наступні держави:

Реєстрація підприємств за кордоном дозволить Вам значно підняти рейтинги своєї компанії, зміцнити бізнес, а так само у деяких випадках знизити витрати на оподаткування.

Наша перевага полягає в тому, що наша команда складається не тільки з першокласних юристів які досконало володіють міжнародним правом, а так само з сертифікованих бухгалтерів які працюють за міжнародними стандартами. Ми допоможемо Вам не лише зареєструвати іноземну компанію, а так само надамо послуги з подальшого повного юридичний і бухгалтерський супровід.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи