МЕНЮ
x
Реєстрація компанії в Китаї

Реєстрація компанії в Китаї

Для того що б зареєструвати компанію в Китаї, Вам необхідно визначитися яким видом діяльності Ви будете займатися.

У Китаї існують види діяльності:

Необхідно вибрати вид діяльності з перерахованих, тому від цього залежатиме сума статутного капіталу, вартість ліцензії та реєстрації.

Сума статутного капіталу буде залежати від вибраної Вами назви та роду діяльності, якою Ви віддасте перевагу займатися. Сума може складати від 500 тис. юанів до 30 млн. юанів і вище.

Вигідні умови пропонують для внесення статутного капіталу. Можна внести не менше 15% по закінченню перших 3х місяців з моменту реєстрації компанії в Китаї, а решту суми необхідно внести в період 1-2 років, але з умовою надання графіка виплати решти суми, в якій буде вказана дата і сума оплати.

В обов'язковому порядку для подальшої роботи компанії потрібно взяти в оренду офіс на період реєстрації компанії в Китаї, але розмір офісу не повинен бути менше ніж 30 кв. метрів. І з умовою, що офіс буде знаходитися в будівлі, яка належить до типу Комерційна нерухомість.

Термін реєстрації компанії в Китаї буде залежати від виду компанії і може становити від 60 до 90 днів.

Звичайно ж при подачі документів на оформлення компанії необхідно надати інформацію про штат працівників, таких як:

Яку інформацію необхідно надати можна дізнатися у наших фахівців з реєстрації компанії в Китаї.

Пакет документів та процедуру для реєстрації можна уточнити у нас. Ми з великим задоволенням візьмемося за всю процедуру оформлення, що б заощадити Ваш час і фінанси.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи