МЕНЮ
x
Реєстрація компанії в ОАЕ

Реєстрація компанії в ОАЕ

Якщо у Ви вирішите зареєструвати компанію в ОАЕ, Ви зробите правильний вибір. ОАЕ є символом успішного розвитку економіки не тільки у себе в країні, а й на міжнародному рівні.

В даний час ОАЕ є лідером по залученню міжнародних інвестицій. Це полягає в тому що уряд дає вагому підтримку середньому і малому бізнесу, вкладає свої ресурси в розвиток інфраструктури. Надійний захист прав іноземних інвесторів надає законодавча база. Відсутність обмежень на вивіз капіталу з території країни і головне це відсутність податків все більше приваблює іноземних інвесторів.

Фінансовим та комерційним центром прийнято вважати Дубай.

В ОАЕ присутній перелік різних організаційно-правових форм для компаній, що безперешкодно дає вирішувати безліч бізнес завдань.

Як і скрізь пропоновані типи відрізняються від цілей, які ви переслідуєте в баченні свого бізнесу.

Такий тип компанії володіє загальною юрисдикцією. За законодавством резиденти мають право на володіння не більш 49% акцій в компанії. Правильно оформлена угода дозволить Вам отримувати весь прибуток від нього і тільки номінально винагороджувати місцевого партнера. Якщо ви уклали угоду з місцевим партнером це дає Вам право здійснювати діяльність на всій території країни.

Необхідно з особливою уважністю вибирати місцевого партнера, в чому зможе допомогти Наша компанія.

Компанія, яка зареєстрована в Вільної економічної зони, дає право повністю їй володіти іноземному громадянину. Різноманітність видів ліцензій існує в більше ніж 45 Вільних економічних зонах. У такій зоні так само відсутня система оподаткування і немає мит на імпорт і експорт продукції.

У реєстрації компаній в ОАЕ існує велика перевага це відсутність оподаткування та вільний вивіз прибутку від компанії в не залежності від видів діяльності.

Ви, вирішили зареєструвати компанію в ОАЕ, звертайтеся в нашу компанію і Ви отримаєте кваліфіковану консультацію з будь-якого питання і допомогу в реєстрації. Ми цінуємо Ваш час.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи