МЕНЮ
x
Реєстрація компанії в США

Реєстрація компанії в США

На сьогоднішній день попит на реєстрацію зарубіжних компаній значно збільшився і продовжує зростати. Вам напевно цікаво, чим же викликана така реакція? Відповідь проста: «Це гарантує ряд переваг»! А саме: престиж, зниження податкового тиску, конфіденційність і багато іншого. У компанії з міжнародним статусом більше шансів отримати довіру клієнтів. Отримання реєстрації в престижній юрисдикції збільшує ваші шанси на ринку.

Сума оплати за адміністрування компанії за кордоном не настільки велика, і всі вигоди, які отримує компанія, що покривають ці витрати.

Процес створення компанії в США для іноземців рівно такий же, як і для американців. Вам лише необхідно визначитися з формою юридичної особи: ТОВ або корпорація.

Товариство з обмеженою відповідальністю не обкладається податком на корпоративному рівні, за податки відповідають і оплачують учасники компанії.

Що б уникнути подвійного оподаткування США підписало договори більш ніж з 60 країнами, в це число країн так само входить Україна.

Необхідно враховувати і різницю в законодавстві США і деякі особливості місцевих законів.

Про переваги кожної з форм ви зможете дізнатися у наших співробітників.

Але досягнення максимального результату в цій сфері не можливо без грамотного і професійного підходу до реєстрації компанії. Самим вам не донести цю непосильну ношу. Тому наша фірма готова простягнути вам руку допомоги і підставити своє дружнє плече у вигляді згуртованої команди професіоналів. Ми не тільки допоможемо вам на старті збором і оформленням документів у строки прийняті законом, але і проведемо вас по всій дистанції, своєчасно даючи потрібні консультації та допомагаючи вирішувати проблеми сфери нашої компетентності.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи