МЕНЮ
x
Реєстрація компанії в Європі

Реєстрація компанії в Європі

Якщо Ви бажаєте розширити свій бізнес, але не тільки на території своєї країни, а ще і за її межами, Вам відмінно підійде реєстрація компанії в Європі. Це дозволить Вам перейти на міжнародний рівень. Реєстрація компанії в Європі дасть Вам можливість знизити оподаткування та оптимізувати фінансовий потік.

При реєстрації компанії в Європі ви отримаєте переваги в роботі з економічної та політичної сторони, підвищите безпеку Ваших активів і зменшіть ризики, уникнете подвійного оподаткування. Досить привабливим для бізнесменів є користування багатьма економічними перевагами, які існують в зоні Євросоюзу.

З першого погляду реєстрація компанії в Європі може здатися простою, але для реєстрації знадобитися зібрати пристойний пакет документів, і в цьому на допомогу прийдуть наші співробітники-професіонали.

Для реєстрації компанії в Європі необхідно буде визначитися з організаційно-правовою формою для Вашої майбутньої компанії і залежно від цього підбирати необхідний перелік документів.

У Європі практикують два типи компаній:

Резиденти найчастіше воліють відкривати компанії з обмеженою відповідальністю, з тієї причини що в цьому типі встановлена менша сума статутного капіталу, засновником може бути одна людина і в звіті меншу кількість пунктів. І такі компанії можуть бути офшором.

За допомогою договорів між країнами на компанії не накладається подвійне оподаткування незалежно де саме отриманий дохід. Оподаткування в Європі діє за диференційованою системою.

Зареєструвавши компанію в Європі ви залишитеся задоволені своїм вибором і в цьому виборі ми Вас підтримаємо і з усіх питань дамо кваліфіковану консультацію.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи