МЕНЮ
x
Реєстрація компанії у Великобританії

Реєстрація компанії у Великобританії


Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландія, а одним словом Великобританія - це монархічна держава, яка є найвпливовішою державою у всьому світі. Ця держава є одним з найголовніших і найважливіших торгових і фінансових центрів.

Великобританія пропонує найвигідніші та унікальні умови для відкриття компанії. Компанії у Великобританії вважаються найбільш гнучкими і самими мінімально дешевими компаніями для реєстрації.

У практиці залежно від роду діяльності і переслідуваних Вами цілей існують два види компаній:

Реєстрація LLP (Limited Liability Partnership)

Limited Liability Partnership (LLP) - повноправна європейська юридична особа.

Хоча податкове законодавство розглядає таку структуру як партнери, до чого і приводить її така вигідність використання. Вся суть в тому що партнери оплачують прибуток за місцем своєї реєстрації, природно якщо таке партнерство не виробляє діяльності на території Англії.

Для такого виду діяльності як не дивно не вимагається Статут, просто укладається угода у будь-якому вигляді, письмовому або навіть в усному. Але при цьому партнери повинні розуміти, що на грошові перекази у Великобританії можуть піддатися оподаткуванню.

Природно, що необхідно подавати звіт, робиться це раз на рік англійськими партнерами.

Реєстрація (PLC) Private Limited Company

Цей же вид вважається найпоширенішим типом компаній в Англії. До цього виду належать компанії, які ведуть свою діяльність вже на території самої Великобританії і податок накладається на такий вид діяльності незалежно від місця отримання прибутку.

Дивлячись на що вид діяльності не прописаний у Статуті, то можна її вести у різних сферах і на різних ринках, але обмеження існують на банківську, страхову діяльність і сектор фінансових послуг.

Присутні вимоги до сплаченого статутного капіталу, яке становить мінімальний розмір сплаченого статутного капіталу - 1 британський фунт.

Компанія виду Ltd повинна мати офіс, який буде зареєстрований у Великобританії. Необхідно приділити особливу увагу до адреси реєстрації офісу, т. к існують певні правила.

Зареєстрована за законом компанія буде захищена від того, що жодна інша компанія не може використовувати таку ж назву.

Оподаткування в Англії грунтується на територіальній основі:

- Резидентні компанії обкладаються по всьому своєму доходу;

- Нерезиденти компанії обкладаються по доходу отриманого в Англії.

Наша компанія з великим задоволенням допоможе Вам у всіх нюансах і питаннях, які виникнуть при реєстрації компанії у Великобританії.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи