МЕНЮ
x
Реєстрація офшорних компаній

Реєстрація офшорних компаній

У зв'язку з тим що відбуваються зміни і існує безліч обмежень у законодавстві на ведення бізнесу, підприємці та бізнесмени шукають шляхи що б знизити оподаткування і полегшити собі його ведення.

Існує безліч способів полегшити ведення бізнесу, але одним з них є реєстрація офшорних компаній. Це означає про переведення бізнесу або частини в офшорні зони світу.

Реєстрація офшорних компаній передбачає комфортне ведення бізнесу, мати право для роботи на міжнародних ринках, що підвищує рівень компанії. Не зациклюватися на оплату податків, використовуючи всі привілеї податкових систем інших країн.

Перевагою офшорів є застосування законодавства, яке дає право на застосування податкових та інших пільг нерезидентним компаніям.

Компанії нерезиденти ведуть свій бізнес в інших країнах не оподатковуються і не повинні надавати фінансову та бухгалтерську звітність.

Для реєстрації офшорної компанії необхідно визначитися з країною в якій Ви хочете її зареєструвати. В основному реєстрацію проводять у тих країнах, де діє найлояльніша податкова система.

Наша компанія допоможе Вам зареєструвати офшорну компанію прийнявши всі Ваші побажання і зберігши Ваш час.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи