МЕНЮ
x
Реєстрація компанії на Кіпрі

Реєстрація компанії на Кіпрі

Компанія Сapital group надає послуги з реєстрації компаній на Кіпрі (Кіпрській республіці) і з супроводу бізнесу в цій юрисдикції.
Наша компанія, на відміну від багатьох інших, має дуже надійне представництво на Кіпрі - юридичну компанію, що супроводжує наші послуги у цій юрисдикції у вигляді представництва нашої компанії. Вона входить до світових рейтингів серйозних юридичних фірм - таких як Legal 500, chambers & partners та ін., має російськомовних працівників, може прийняти і проконсультувати наших клієнтів, які перебувають в Кіпрській республіці. Крім цього, юристи цієї компанії і надають номінальний сервіс своїм клієнтам, що гарантує максимальну надійність і конфіденційність ведення Вашої підприємницької діяльності на Кіпрі.
Найбільш поширений тип компаній (підприємств) на Кіпрі - товариство з обмеженою відповідальністю - Limited liability company (LLC).
Чистий прибуток компанії обкладається податком на прибуток за ставкою в розмірі 12,5 %. Податок на дивіденди – відсутній.
Вартість реєстрації такого виду компанії починається з 1500 євро, в яку входить: заповнення заяви на затвердження назви компанії в Кіпрі, подача всіх необхідних документів до суду і в реєстраційну службу Кіпрської республіки, а також надання копії установчого договору та статуту компанії, свідоцтва про реєстрацію, сертифіката акціонерів, директорів і секретарів, свідоцтва про зареєстровану юридичну адресу і печатки товариства.
Реєстрація нової компанії на Кіпрі займає приблизно від 10 днів до 3 - х тижнів. А відкриття банківського рахунку для зареєстрованої компанії займе ще додаткових 2 тижні, ну і на доставку документів кур'єром необхідно - 2-3 дні. Але Ви також маєте можливість купити вже і готову компанію, яка була спеціально створена нашим представництвом недавно для продажу.

Вартість створення компанії згідно мінімальних державних вимог:
Реєстрація компанії 1500 евро
Юридична адреса на рік (сплачується щорічно) 350 евро
Номінальний секретар(сплачується щорічно) 350 евро
Итого: 2200 евро
Додаткові послуги:
Номінальний директор 350 евро (сплачується щорічно)
Номінальний акціонер 350 евро (сплачується щорічно)
Відкриття банківського рахунку 350 евро
Бухгалтерська звітність / аудит *от 1200 евро

*розпочинається з 1200 євро на рік для малих підприємств з малим оборотом, а для великих підприємств з великим обсягом роботи може доходити до 2600 євро. Тарифи залежать від кількості відправлених і отриманих рахунків.

Необхідні документи для реєстрації такого виду компанії для фіз. осіб:

Необхідні документи для реєстрації такого виду компанії для юр. осіб:

По завершенню реєстрації компанії на Кіпрі клієнт отримує наступні апостильовані документи:

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи