МЕНЮ
x

Реєстрація підприємств в УкраїніНаша компанія надає комплекс послуг для підприємств в Україні. Наші фахівці мають великий досвід роботи як в реєстрації усіх форм власності, які передбачені в Україні, так і в внесення змін до статутних документів підприємств (перереєстрації).

Реєстрація підприємств

Для того щоб почати свій бізнес, необхідно зареєструвати підприємство. Для ведення діяльності на законних підставах необхідно зареєструвати ведення бізнесу, за однією з організаційно - правових форм власності.

Реєстрація підприємства - це досить непроста процедура, яка вимагає витрат часу і певних знань у цій області. Наші юристи протягом багатьох років займаються реєстрацією підприємств, на нашому рахунку більше 5000 зареєстрованих підприємств не тільки в Києві, а так само і на території всієї України.

Якщо Ви хочете зареєструвати підприємство, то ми рекомендуємо не проводити дану процедуру самостійно, так як наші фахівці проведуть реєстрацію набагато швидше, тим самим Ви зможете раніше почати ведення свого бізнесу, відповідно раніше почнете отримувати прибуток.

Ми можемо Вам допомогти у реєстрації абсолютно будь-яких організаційно - правових форм власності, які передбачені в нашій країні.

Вартість послуги з реєстрації підприємств - від 1000 грн.

Перереєстрація підприємств

Для того щоб внести будь-які зміни в статутні документи підприємства, їх необхідно внести в реєстр. Якщо ви хочете внести зміни в статутні документи Вашого підприємства, то ми радимо не проводити перереєстрацію Вашого підприємства самостійно, оскільки наші фахівці проведуть процедуру внесення змін до установчих документів до реєстру набагато швидше, тим самим Ви зможете не відволікатися від ведення свого бізнесу.

Вартість послуг
реєстрація підприємств від 1000 грн.
перереєстрації підприємств від 400 грн.

Наші фахівці допоможу Вам при перереєстрації підприємства.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи