МЕНЮ
x
Реєстрація АТ у Києві

Реєстрація акціонерного товариства

Компанія Капітал Груп надає повний комплекс послуг з реєстрації Акціонерних товариств в Україні. Акціонерне товариство - юридична особа, статутний капітал якого розділений у відповідності з випуском акцій, що мають однакову номінальну вартість.

На даний момент існує два основних види акціонерних товариств в Україні:

Вартість реєстрації акціонерного товариства - від 10.000 грн.

Реєстрація ПрАТ (Приватне Акціонерне Товариство)

Реєстрація ПрАТ (Приватне Акціонерне Товариство) Реєстрація ПрАТ достатньо довгий і трудомісткий процес, який слід довіряти досвідченим юристам. Для реєстрації ПрАТ статутний капітал повинен становити не менше 1250 мінімальних заробітних плат на момент формування. Комплекс послуг з реєстрації ПрАТ складається з:

  1. Складання статуту підприємства;
  2. Проведення загальних зборів учасників;
  3. Складання протоколу загальних зборів.
  1. Заповнення реєстраційних карток;
  2. Підготовка документів посадових осіб підприємства, а так само учасників.

В цілому реєстрація ПрАТ займає від 30 до 90 робочих днів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте найкоротші терміни, відповідальність і конфіденційність у виконанні поставлених перед нами завдань.

Реєстрація ПАТ (Публічне Акціонерне Товариство)

ПАТ створюється як правил про з метою залучення великих фінансових активів у вигляді інвестицій, а так само для вільного обігу акцій на фондовому ринку. Реєстрація ПАТ не сильно відрізняється від реєстрації ПрАТ, проте має певну процедуру:

  1. Установчі документи;
  2. Реєстраційні документи;
  3. Документи для проведення емісії НКЦПФР.

Реєстрація ПАТ займає від 30 до 90 робочих днів. Наша компанія нараховує великий штат не тільки першокласних юристів, а так само сертифікованих аудиторів, які щорічно проводять аудит найбільшим емітентам цінних паперів.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи