МЕНЮ
x
Реєстрація представництва іноземної компанії в Україні

Реєстрація представництва іноземної компанії в Україні

З кожним роком все більша кількість зарубіжних компаній вибирають вкладення інвестицій в український ринок. Для початку ведення бізнесу іноземної компанії в Україні необхідно провести державну реєстрацію представництва в Україні відповідно до чинного законодавства.

Процедура реєстрації іноземного представництва в Україні є досить складною і має певні тонкощі, які відмінно освоєні за довгі роки роботи, нашими юристами. Основними аспектами при реєстрації іноземного представництва, є відмінність у переліку документів, а так само в органі приймаючому рішення про реєстрацію підприємства. Існує 2 типи представництв іноземних компаній:

Не торгові представництва (такі підприємства не мають право вести господарську діяльність, внаслідок чого звільняються від оподаткування на території України.)

Торгові представництва (підприємства мають право на ведення господарської діяльності, що підлягають сплаті податків на території України.)

Для початку проведення державної реєстрації іноземного представництва на території України від Вас потрібно:

Вартість послуги з реєстрації представництва іноземної компанії в Україні - від 25 000 грн.

* окремо оплачується держ. мито 2.500 USD, нотаріальне засвідчення документів, легалізація документів.

Наші юристи із задоволенням допоможуть Вам зареєструвати представництво іноземної компанії на території України, ґрунтуючись на принципи конфіденційності, чесності, відповідальності.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи