МЕНЮ
x

Як зареєструвати ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю найпошириніша і найпростіша  в Укрїні організаційно-правова форма оформлення бізнесу. Реєстрація ТОВ включає в себе кілка етапів .

Перш за все вам потрібно визначитися із найменуванням яке буде притаманне і унікальне лише для вашої фірми, для цього можна скористатися Єдиним державним реєстром підприємств ,установ і організацій доступ до якого відкритий, для встановлення аутентичності  найменування вашого підприємства.

Також  необхідно встановити   засновників,зауважимо що їх кількість не може перевищувати 100 осіб, учасниками можуть бути як фізичні та юридичні особи, так і резиденти та нерезиденти України. Визначити частку кожного із засновників в грошовому еквіваленті або в майновому для створення статутного капіталу. Потрібно визначитися з переліком видів економічної діяльності  товариства (КВЕД) для цього ви можете скористатись сервісом управління статистики .

Обовязковою умовою реєстрації ТОВ є наявність юридичної адреси, це буде місце провадження вашого бізнесу (офіс). Наступним етапом є оформлення належним чином  статуту товариства  який містить в собі інформацію про підприємство ( назва, місце знаходження, данні про засновників, права та обов’язки учасників, види діяльності), та протоколу загальних зборів Засновників ТОВ.

Далі, для того щоб зареєструвати ТОВ, вам необхідно буде подати державному реєстратору певний пакет документів. До нього входять:

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи