МЕНЮ
x

ОСАГО (Автоцивілка)

ОСАГО (Автоцивілка)Поліс ОСАГО за законодавством є обов'язковим страхуванням в Україні, регламентується ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Відповідно до цього закону, договір страховки ОСАГО укладається фіз юри. особами, які використовують ТЗ на підставі законодавства.

Страховка поліс ОСАГО не захищає Ваше авто. Він дає захист інших учасників дорожнього руху, яким можливе нанесення шкоди, якщо Ви винуватець ДТП.

Страховим випадком є подія, в результаті якої заподіяна шкода третім особам в момент ДТП. В результаті такої події настає цивільна відповідальність застрахованого, що і є причиною для здійснення страхової виплати по Автоцивілці.

Страховка ОСАГО компенсує збиток, заподіяний власником автомобіля життю, здоров'ю або майну інших учасників дорожнього руху.

Відповідно до закону сума страховки по ОСАГО становитиме:

(загальна сума відшкодування по одному випадку не може бути більше 250000 грн.)

У страхуванні Автоцивілки застосовується франшиза, як вона застосовується Вам розповім наші фахівці.

Вартість страховки ОСАГО залежить від:

Вартість страховки ОСАГО розраховується індивідуально.

ДСАГО

На жаль, сума страховки по автоцивілці не у всіх випадках може покрити витрати на відновлення дорогих авто. Наша компанія радить Вам укласти добровільний договір страхування цивільної відповідальності ДСАГО.

ДСАГО є добровільним страхуванням автоцивільної відповідальності. За цілком адекватну ціну Ви зможете подвоїти суму на компенсацію всіх витрат ставши винуватцем ДТП.

ДСАГО не є аналогом «автоцивілка», а є доповненням до неї. Купівля ДСАГО не дає можливість не купувати поліс ОСАГО.

Договір ДСАГО укладається як з фізичною так і з юридичною особою, у якого в експлуатації знаходиться за законом.

Страхується Ваша відповідальність. ДСАГО так само, як і «автоцивілка», надає захист учасникам дорожнього руху, яким може бути завдано шкоди.

За договором ДСАГО страховим випадком є подія, в наслідок чого завдано шкоду життю, здоров'ю або ж майну третіх осіб під час Дорожньо-транспортної пригоди. Внаслідок пригоди настає цивільна відповідальність застрахованого, це і є привід для страхової виплати за ДСАГО.

У полісі ДСАГО компенсується: збиток, який власник автомобіля завдав життю, здоров'ю, майну інших учасників дорожнього руху.

Суму страховки відповідальності, Ви обираєте самостійно.

Виплата по ДСАГО проводиться після проведення виплати по обов'язковому страхуванню автоцивільної відповідальності, якщо сума збитку перевищує ліміти ОСАГО.

Вартість страховки ДСАГО розраховується індивідуально.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи