МЕНЮ
x

Страхування вантажів

Страхование грузовСтрахування відповідальності вантажоперевізників необхідно для безпечного перевезення вантажу. Ця безпека необхідна для відправника, перевізника та одержувача вантажу.

Фінансові збитки при невдалому перевезенні вантажу присутні часто, не дивлячись на професіонала-перевізника, станом доріг і передбачених умов у договорі з партнерами.

У перевезенні чого-небудь перевізник є сполучною ланкою і в разі конфлікту саме він часто не може довести свою правоту.

Такий договір укладається як з фізичною, так і з юридичною особою, яка здійснює вантажні перевезення на законних підставах, згідно законним підставам володіє ТЗ, яке буде використовуватися при перевезенні вантажів або орендує такий ТЗ.

Страхується відповідальність перевізника вантажів перед контрагентами, у разі якщо винен застрахований, у зв'язку перевезення довіреного йому вантажу, збитки понесуть його партнери.

Наша компанія страхує відповідальність перевізника різного легального вантажу:

Страховий випадок настає у разі:

У разі виникнення таких подій настає цивільна відповідальність автоперевізника-застрахованого, що вважається приводом для страхової виплати.

Страховий договір відповідальності автоперевізника компенсує збиток, заподіяний застрахованим автоперевізником третім особам, який виконує перевезення вантажів.

Страхову суму Ви обираєте самостійно, але залежить вона від страхових ризиків і типажу вантажу.

При виплатах такої страховки присутні обмеження, які необхідно підбирати з нашими співробітниками залежно від кожного випадку.

Сума страхування відповідальності автоперевізника залежить від:

Вартість страхування вантажів розраховується індивідуально.

Наші фахівці допоможуть Вам розібратися з усіма виникаючими питаннями в договорі страховки відповідальності автоперевізника.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи