МЕНЮ
x

Страхування туристів. Страховка для візи.

Ви часто їздите за кордон по роботі, на відпочинок або ж Ви любите подорожувати? Тоді Вам необхідно оформити страховий поліс, який так і називається туристична страховка.

Така страховка надає Вам можливість уникнути непередбачені витрати, при виникненні проблем зі здоров'ям або ж під час поїздки. Наявність такого страхового поліса строго контролюється посольствами та консульствами всіх країн при оформленні будь-якого виду візи.

Туристична страховка починає працювати, коли Ви перетинаєте кордон України та припиняє свою роботу, коли ви повертаєтеся назад.

Страхування туристів. Страховка для візи.

Туристичний поліс для виїжджаючих за кордон надає застрахованій особі захист від непередбачених витрат, які пов'язані з наданням мед. допомоги, або в інших правових моментах. Які ризики Ви вважаєте за краще внести в договір, Ви обговорюєте з нашими фахівцями по страхуванню.

Під страховий поліс можуть потрапити такі ризики:

Вартість туристичного поліса розраховується індивідуально.

Вартість страхування туристів розраховується індивідуально по кожному випадку залежно від країни, кількості днів перебування, мети поїздки, страхової суми.

Звернувшись в Нашу компанію професійні співробітники нашої компанії допоможуть Вам у будь-якому питанні і допоможуть Вам правильно підібрати умови і ризики саме для Вас.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи