МЕНЮ
x

Страхування професійної відповідальності

Страхування професійної відповідальностіЩо ж таке страхування професійної відповідальності? Страхування професійних ризиків - це такий вид страхових полісів, об'єктом яких виступає зобов'язання перед іншими особами в результаті дії або бездіяльності страхувальника. Сутність цього поліса полягає в тому, що страхова компанія бере на себе обов'язок виплатити збиток, який може бути нанесений третім особам або групі осіб.

Такий страховий поліс вигідний обом сторонам конфлікту, тому що у випадку нанесення шкоди, оплачувати збитки буде страхова компанія.

Договір страхування професійної відповідальності стане в нагоді як фізичним так і юридичним особам - СПД, які займаються наданням професійних послуг:

Страховий випадок настає в разі виникнення у страхувальника обов'язку відшкодувати збиток, який був нанесений по необережності, помилково третім особам.

Сума страхового поліса обговорюється сторонами договору, яка залежить від умов страховки, обліком професії.

Співпраця з нашою компанією, закріплене договором страхування професійної відповідальності, буде вагомою причиною зміцнення і розвитку ділової репутації, збереження фінансової стійкості.

Звернувшись до нас Ви отримаєте відповіді на всі Ваші запитання. Наші співробітники знаходять підхід до кожного клієнта індивідуально залежно від випадку.

Вартість страхування професійних ризиків розраховується індивідуально.

Нашi контакти

(044) 209-99-93

(097) 164-44-40

01103, Україна, м. Київ, бул. Дружби Народiв, 26/1

Форма обратной связи